top of page
 • کلاس ها ضبط می شوند؟
  بله کلاس ها ضبط می شوند و می تونید تماشا کنید اما دقت داشته باشید که مادام العمر نیست و حدود دو هفته بعد از اتمام کلاس، پاک خواهد شد. فایل ویدیویی کلاس ها و تمرینات و کتاب ها همه داخل یک گروه تلگرامی قرار خواهد گرفت.
 • من نیاز به مشاوره برای مشخص کردن مسیر زبان آموزیم دارم و فعلا نمیخوام توی کلاسها شرکت کنم و برای خودخوانی نیاز به مشاوره دارم
  از لینک زیر میتونی یک جلسه مشاوره با من رزرو کنی: لینک رزرو مشاوره زبان آموزی
 • اگه یک جلسه نتونم بیام چی کار کنم؟
  جلسات گروهی و نیمه گروهی ثابت هستند و امکان تغییر و جابه جایی وجود نداره اما کلاس ها ضبط میشه و میتونید بعدا کلاس ها رو تماشا کنید
 • من سطح زبانم خوبه بازم به نظرتون باید شرکت کنم توی این کلاس؟
  خیلی از زبان آموز ها سطح خوبی دارند و توی کلاس های بحث آزاد شرکت میکنند چون هرجلسه یه چیز جدید یاد میگیرند و این دوره ها به روان بودن و تصحیح شدن کمک میکنه
 • چجوری ببینم چند جلسه از پکیجم رو رفتم
  به لینک زیر برید: داخل سایت log in کنید. روی قسمت History کلیک کنید تا جلساتی که شرکت کردید رو به ترتیب تاریخ ببینید.
 • چجوری جلسات خصوصی رو کنسل کنم
  روی لینک زیر کلیک کنید: بعد داخل سایت log in کنید. در قسمت upcoming، کلاسی که می خواهید کنسل کنید رو پیدا کنید، روی آن کلیک کنید و نهایتا گزینه cancel را انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که کنسل کردن کلاس، تنها تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس امکان پذیر میباشد، و پس از آن حتی در صورت عدم حضور شما در کلاس، جلسه حساب خواهد شد.
 • چجوری زمان و روز کلاسم رو عوض کنم
  روی لینک زیر کلیک کنید: بعد داخل سایت log in کنید. در قسمت upcoming، کلاسی که می خواهید زمانش رو عوض کنید رو پیدا کنید، روی آن کلیک کنید و نهایتا گزینه reschedule را انتخاب کنید و زمان جدید را از روی تقویم انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که تغییر زمان کلاس، تنها تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس امکان پذیر میباشد، و پس از آن حتی در صورت عدم حضور شما در کلاس، جلسه حساب خواهد شد.
 • چجوری ببینم چند جلسه دیگه از پکیجم باقی مونده و زمان اعتبار پکیجم تا کی هست
  ابتدا به لینک زیر برید: سپس log in کنید. اینجا لیست تمام پکیج هایی که دارید نمایش داده خواهد شد. روی پکیج مورد نظرتون که باید Active باشه (با توجه به مدت زمان اعتبار یک ماهه) کلیک کنید. تاریخ انقضای پکیج و همینطور تعداد جلسات باقیمونده که باید انتخاب کنید اینجا نمایش داده میشه. لطفا توجه داشته باشید که اینجا تعداد جلساتی که انتخاب نکردید رو نشون میده، نه کلاس هایی که شرکت نکردید. مثلا اگه پکیج ۴ جلسه ای خریدید و هر ۴ جلسه رو همون اول رزرو کنید، تعداد جلسات باقیمونده صفر نشون داده خواهد شد.
 • برای کلاسهای گروهی، لینک ورود به جلسه رو از کجا بگیرم
  بعد ازینکه در کلاسها ثبت نام کردید، یک ایمیل تایید خرید به همراه لینک ورود به جلسه دریافت خواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید که لینک ورود به جلسات گروهی در کل دوره ثابت خواهد بود و تغییر نخواهد کرد. همینطور میتونید از لینک زیر و پس از log in کردن داخل سایت، لیست جلسات آیندتون، رو ببینید. برای دیدن لینک ورود به جلسه کافیه که روی کلاس مدنظرتون کلیک کنید، و روی open meeting link کلیک کنید:
 • چرا بعد از خرید کلاس، ایمیلی دریافت نکردم
  لطفا به پوشه Junk یا Spam ایمیلتون برید. در صورتی که ایمیل تایید خرید یا یادآوری کلاس رو اونجا دیدید، روی گزینه report not spam کلیک کنید تا ازین به بعد ایمیلهای ما در پوشه Junk یا Spam تون نره.
 • به ایمیلم دسترسی ندارم. چجوری میتونم بدون ایمیل لینک ورود به جلسه رو داشته باشم
  میتونید از لینک زیر و پس از log in کردن داخل سایت، لیست جلسات آیندتون، رو ببینید. برای دیدن لینک ورود به جلسه کافیه که روی کلاس مدنظرتون کلیک کنید، و روی open meeting link کلیک کنید:
 • برای کلاسهای خصوصی، لینک ورود به جلسه رو از کجا بگیرم
  بعد از خرید پکیج کلاسهای خصوصی، باید زمان های مورد نظرتون رو از تقویم معلم مورد نظرتون انتخاب کنید. این تقویم رو همراه با ایمیل تایید خریدتون دریافت خواهید کرد. پس از انتخاب زمان از تقویم، ایمیلی شامل لینک ورود به جلسه دریافت خواهید کرد. ایمیل یادآوری کلاس ۲۴ ساعت و ۱ ساعت قبل از شروع جلسه مجددا برای شما ارسال خواهد شد. همینطور میتونید از لینک زیر و پس از log in کردن داخل سایت، لیست جلسات آیندتون، رو ببینید. برای دیدن لینک ورود به جلسه کافیه که روی کلاس مدنظرتون کلیک کنید، و روی open meeting link کلیک کنید:
 • چطور میتونم پرداخت قسطی انجام بدم
  پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود و در مرحله پرداخت نهایی، روی یکی از گزینه های Afterpay یا Sezzle کلیک کنید. لطفا توجه داشته باشید که Sezzle فقط برای آمریکا و کانادا قابل استفاده است. شرایط پرداخت قسطی، بدون نرخ بهره، و طی ۴ تا ۶ قسط در طول زمان یک تا یک و نیم ماه خواهد بود. (هفته ای یک قسط)
 • چرا بعد از خرید کلاس، ایمیلی دریافت نکردم
  لطفا به پوشه Junk یا Spam ایمیلتون برید. در صورتی که ایمیل تایید خرید یا یادآوری کلاس رو اونجا دیدید، روی گزینه report not spam کلیک کنید تا ازین به بعد ایمیلهای ما در پوشه Junk یا Spam تون نره.
bottom of page